Пошук

День пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2024 12:11
Кількість переглядів: 57

Фото без опису29 січня в Україні відзначають 106-у річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом боротьби проти чисельного ворога для сучасних захисників України.

Завдяки звитязі та сміливості юні Герої Крут зробили майже неможливе: вони затримали ворожий наступ ціною власного життя. Бій під Крутами став успішною оборонною операцією. Адже затримавши переважаючі сили ворога, борці за волю дали змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу. Цей документ означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб'єктом міжнародних відносин. Зовсім юні захисники власною кров'ю створили героїчну сторінку в історії визвольного руху проти окупантів.

Попри те, що за ці роки не змінився ні ворог, ні його методи війни, сьогодні ми маємо реальний шанс завершити цю боротьбу.

Цінуємо подвиг кожного. Вшановуємо пам’ять Героїв, загиблих під Крутами. Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежну Україну.

Шануємо наших захисників, хто сьогодні боронить Українську державу.

Слава Героям! Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора