Дата: 29.01.2024 13:11

У ході підготовки до пленарного засідання 66 чергової сесії 8 скликання Корсунь-Шевченківської міської ради 29 січня відбулося засідання постійної комісії з питань соціально- економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

На чолі із головою комісії Людмилою Семененко, члени комісії розглянули  14 питань, що стосуються, крім іншого, соціальної сфери, освіти, культури, охорони здоров’я, тощо. Зокрема, розглянуто: внесення змін до Програми надання матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані на території нашої громади; надання матеріальної допомоги на вирішення та подолання матеріально-побутових проблем, допомоги на лікування; внесення змін до «Програми забезпечення пільгового підвезення учнів та педагогічних працівників до закладів загальної середньої освіти»; внесення змін до програми підтримки центру психологічної реабілітації КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня» та ін.

Розглянуті на комісії питання винесені на розгляд чергової сесії Корсунь-Шевченківської міської ради.