Наше молоде покоління продовжує викликати захоплення своїми здобутками.

Дата: 30.01.2024 08:37

Нещодавно очільник громади Віталій Мацюк поспілкувався та вручив Подяки Корсунь- Шевченківської міської ради вихованцям Корсунь-Шевченківської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, учасникам Всеукраїнських турнірів та Міжнародних змагань з самбо та дзюдо.

🏆Філоненку Руслану, кандидату в майстри спорту, неодноразовому переможцю та призеру Всеукраїнських турнірів та Міжнародних змагань, бронзовому призеру Чемпіонату України з самбо (м. Тернопіль), бронзовому призеру Чемпіонату України з дзюдо серед кадетів до 17 років (м. Львів);

🏆Пивоварову Назару, неодноразовому переможцю та призеру Всеукраїнських турнірів та Міжнародних змагань, чемпіону України з самбо (м. Тернопіль);

🏆Євтушенку Олександру, неодноразовому переможцю та призеру Всеукраїнських турнірів та Міжнародних змагань, чемпіону України з бойового самбо (м. Київ);

🏆Уманському Руслану, неодноразовому переможцю та призеру Всеукраїнських турнірів та Міжнародних змагань з дзюдо;

🏆Маняку Владиславу, неодноразовому переможцю та призеру Всеукраїнських турнірів та Міжнародних змагань, бронзовому призеру Чемпіонату України з самбо (м. Тернопіль). Подяку передали його тренеру, так як Владислав не зміг бути присутнім на зустрічі.

🤝Щиро дякую батькам, тренеру Миколі Нечипоренку та директору Корсунь-Шевченківської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Сергію Федоренку за виховання такої неймовірної спортивної молоді! Юним спортсменам бажаю завжди бути лідерами, постійно працювати над собою, досягати максимальних висот, розвиватися. Головне – не зупинятися на досягнутому, бути прикладом для наслідування і здобувати нові перемоги та й надалі прославляти рідну громаду!, - зазначив Віталій Мацюк.