Начальник відділу ЦНАП Марина РЯБУХА долучилась до обговорення проблем законодавчого врегулювання питань встановлення плати за надання адмінпослуг

Дата: 30.01.2024 16:51

30 січня 2024 року начальник відділу ЦНАП Марина РЯБУХА долучилась до обговорення проблем законодавчого врегулювання питань встановлення плати за надання адмінпослуг та впорядкування механізмів визначення розмірів адміністративних зборів. Даний захід організовано та проведено Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування „Асоціація об’єднаних територіальних громад“ спільно з Програмою „Децентралізація приносить кращі результати та ефективність“ (DOBRE).

У заході взяли участь народні депутати, представники Мінцифри, Мінфіну, Мін’юсту, Мініфраструктури, Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та експерти, а також представники органів місцевого самоврядування (онлайн).

Ключові питання діалогу:

1) компенсаційність надходжень до місцевих бюджетів за платні адміністративні послуги,

2) рівень матеріально-технічного забезпечення функціонування Центрів надання адміністративних послуг та їх сталої роботи,

3) налаштування нових послуг на базі ЦНАП,

4) прийняття Закону України «Про адміністративний збір» (реєстр. № 4380),

5) інші питання, пов’язані із забезпеченням якісних і доступних адміністративних послуг.