Пошук

Андрій Стріхарський інформує

Дата: 03.02.2024 09:32
Кількість переглядів: 56

Щороку депутати звітують перед суспільством про роботу, результати минулого року, майбутні завдання та подальші плани з розвитку громад. Це вимога законодавства та наша відповідальність.

На цьогорічному зʼїзді виступав голова облорганізації партії Олександр Завітневич. Разом з ним та колегами ми провели велику роботу по підтримці малого та середнього бізнесу в тилу, а також військових підрозділів ЗСУ, які перебувають на фронті.

Сьогодні, це пріоритетні напрямки від яких залежить обороноздатність країни.

Завданням кожного держслужбовця є вивчення потреб військових та членів їх родин та максимальні зусилля та сприяння щодо їх вирішення. А також сприяння розвитку бізнесу та підтримка платників податків.

Минулого року ми стали свідками багатьох злочинів російських окупантів, зокрема штучної катастрофи на Каховської ГЕС, ракетні атаки на Умань і Смілу тощо. Наші громади активно долучилися до допомоги, підтримували постраждалих.

Налагоджена співпраця з громадськими та благодійними організаціями. дозволила в короткі терміни відновити пошкоджені будинки, забезпечити постраждалих всім необхідним.

На зʼїзді мав змогу поспілкуватися з депутатами від «Слуги Народу» міських, районних та обласної ради про активність у різних напрямках.

В цьому році продовжимо налагоджувати взаємодію з європейськими містами, посилювати гуманітарну допомогу для вразливих категорій населення, допомагати нашим воїнам та їх родинам.

Працюємо прозоро та відкрито, з повагою до людей, з шаною до героїв, з вірою в Перемогу! Слава Україні!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора