У ході підготовки до пленарного засідання 68 позачергової сесії 8 скликання Корсунь–Шевченківської міської ради відбулося засідання постійних комісій.

Дата: 09.02.2024 12:53

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій Корсунь– Шевченківської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів, з питань управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, торгівлі, підприємництва, промисловості, транспорту і зв’язку, будівництва та архітектури.

На спільному засіданні комісій розглянуто ряд важливих питань, зокрема, зміни до бюджету територіальної громади на 2024 рік, надання матеріальної допомоги на вирішення та подолання матеріально–побутових проблем у зв'язку з складними життєвими обставинами, питання освіти, хід виконання програм, що діють в громаді та інші питання.

Загалом, на спільному засіданні постійних комісій депутатами розглянуто 21 питання, які винесені на розгляд позачергової сесії.