Пошук

Пам'ятаємо...

Дата: 11.02.2024 08:54
Кількість переглядів: 34

11 лютого минає рік, як перестало битися серце мужнього захисника, військовослужбовця ЗСУ

Анатолія Васильовича Степаненка

Анатолій Васильович Степаненко, старший сержант, командир протитанкового взводу вогневої підтримки окремої аеромобільної бригади, поліг у бою з російськими окупантами на Донеччині 11 лютого 2023 року. Анатолій Васильович народився 21 лютого 1981 року. Закінчив Моринську школу, потім аграрний ліцей, відбув строкову військову службу, одружився. Працював на різних роботах, в тому числі і за кордоном. Перед війною був охоронцем у ТОВ НВФ «Урожай». Багато мріяв і будував плани на майбутнє, проте російські загарбники 24 лютого 2022 року перекреслили всі його сподівання й надії.

Анатолій став на захист своєї країни і віддано боровся з ворогом та вірив у перемогу, бо вважав, що війна заради війни – це шлях в нікуди, а війна заради цінностей власного народу, країни, своїх предків і майбутніх поколінь – шляхетна і справедлива.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Указом Президента України 5 травня 2023 Анатолій Степаненко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна слава і памʼять нашому Герою!

Слава Героям! Слава Україні!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора