У ході підготовки до пленарного засідання 70 позачергової сесії 8 скликання Корсунь – Шевченківської міської ради, сьогодні, 11 березня, відбулося засідання постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів

Дата: 11.03.2024 15:35

На чолі із головою комісії Людмилою Семененко, члени комісії розглянули 9 питань: надання матеріальних допомог на лікування, на вирішення та подолання матеріально – побутових проблем у зв’язку з складними життєвими ситуаціями, надання матеріальної допомоги на вирішення та подолання матеріально-побутових проблем із складними життєвими ситуаціями ВПО, надання матеріальної допомоги на лікування ВПО.

Також розглянули Порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію та розмір цих витрат та звіт про роботу виконавчих органів Корсунь-Шевченківської міської ради за 2023 рік.