Пошук

У 2023 році платник податку отримав у спадщину рухоме майно від спадкодавця – батька. Чи необхідно подавати декларацію?

Дата: 19.03.2024 15:02
Кількість переглядів: 27

Фото без описуВідповідно до п. 179.2 ст. 179 Податкового кодексу України обов'язок
платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і
податкова декларація не подається, у разі отримання доходів у вигляді об'єктів
спадщини, які відповідно до розділу IV Кодексу оподатковуються за нульовою
ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до пункту 174.3
статті 174 ПКУ.
Об'єкти спадщини, що успадковується спадкоємцями, які є членами сім’ї
першого та другого ступеня споріднення спадкодавця, підлягають
оподаткуванню за нульовою ставкою (п.п. 174.2.1 п. 174.2 ст. 174 ПКУ).
Отже, в даному випадку платник податку звільнений від подання
 декларації за наслідками 2023 року за умови відсутності інших доходів, які
передбачають виникнення обов’язку щодо її подання.
За інформацією ДПС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора