Пошук

Платник податку протягом 2023 року здавав  в оренду власну квартиру іншій фізичній особі. Чи необхідно подавати декларацію?

Дата: 22.03.2024 10:55
Кількість переглядів: 31

Фото без описуВідповідно до п.п. 170.1.5 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України
якщо орендар є фізичною особою, яка не є самозайнятою особою, особою,
відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету,
є платник податку – орендодавець.
Платник податку, що отримує доходи від особи, яка не є податковим
агентом, зобов'язаний включити суму таких доходів до загального річного
оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками
звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів (п.п.
168.2.1. п. 168.2 ст. 168 ПКУ).
Отже, в даному випадку платник податку повинен подати податкову
декларацію за наслідками 2023 року.
За інформацією ДПС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора