Дата: 27.03.2024 17:17

У ході підготовки до пленарного засідання 71 чергової сесії 8 скликання Корсунь-Шевченківської міської ради 26 березня відбулося засідання постійної комісії з питань соціально- економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

На чолі із головою комісії Людмилою Семененко, члени комісії розглянули   26 питань. Зокрема, розглянуто внесення змін до рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 19.12.2023 №64-14/VIII «Про бюджет Корсунь-Шевченківської територіальної громади на 2024 рік», внесення змін до рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 1 грудня 2023 року №62-14/VIII «Про затвердження фінансового плану КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня», та кож на комісії розглянули кошторисну документацію по поточному дрібному ремонту асфальтобетонного покриття визначених вулиць. Також, головою комісії Людмилою Семененко було представлено звіт постійної комісії Корсунь-Шевченківської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів за 2023 рік.