Дата: 09.04.2024 12:49

У ході підготовки до пленарного засідання 72 позачергової сесії 8 скликання Корсунь-Шевченківської міської ради 9 квітня відбулося засідання постійної комісії з питань соціально- економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

На чолі із головою комісії Людмилою Семененко, члени комісії розглянули   13 питань. Зокрема, розглянуто внесення змін до рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 19.12.2023 №64-14/VIII «Про бюджет Корсунь-Шевченківської територіальної громади на 2024 рік», про передачу матеріалів, про надання матеріальної допомоги на вирішення та подолання матеріально-побутових проблем у зв’язку з складними життєвими ситуаціями, про надання матеріальної допомоги на лікування, про внесення змін до рішення Корсунь-шевченківської міської ради від 07.12.2021 № 20-13/VIII «Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Корсунь-Шевченківської міської ради на 2022-2024 роки» зі змінами та ін.

Питання, розглянуті на комісії, винесені на позачергове засідання сесії Корсунь-Шевченківської міської ради.