Пошук

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ”

Дата: 09.04.2024 16:10
Кількість переглядів: 79

Фото без опису

Щороку навесні проводиться Всеукраїнська акція “За чисте довкілля”. Проведення щорічної акції “За чисте довкілля” у квітні-травні та організація Дня благоустрою на тій чи іншій локації стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища громади. Дана ініціатива має на меті докорінно змінити ставлення населення до проблеми забруднення довкілля та санітарного стану територій, на яких ми з вами проживаємо.

Шановні жителі, керівники установ, господарств, підприємств, ОСББ, організацій Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади! Візьміть участь у благоустрої, покращення санітарного стану довкілля, озеленення населених пунктів та прилеглих територій, а також у ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, господарських майданчиків та територій установ, підприємств та організацій.

Кожен житель громади повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора