Шановні жителі Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади!

Дата: 16.04.2024 17:05

17 квітня 2024 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби: 9 квітня 2024 року під час мінометного обстрілу в Донецькій області загинув наш земляк, Герой російсько-української війни,

🕯солдат Віталій Миколайович Насікан

Віталій Миколайович – мужній воїн, справжній патріот своєї країни. Він до останньої миті виконував свій військовий обов'язок та залишився вірним військовій присязі. У ці гіркі хвилини глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя. Схиляємо голови у глибокій скорботі.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 17 квітня 2024 року, об 11:00 в Спасо- Преображенському храмі Православної церкви України.

О 10:20 год розпочнеться рух скорботного кортежу від рідного дому по вул.Чубинського,192 до Спасо– Преображенського храму Православної церкви України. Поховають Віталія Миколайовича на Алеї Героїв центрального кладовища.

Світла пам'ять Герою!