Шановна громадо!

Дата: 17.04.2024 17:21

Сьогодні ми провели в останню земну путь вірного сина України, хороброго, незламного захисника, військовослужбовця Збройних Сил України

Віталія Миколайовича Насікана.

Народився Віталій Миколайович 16 березня 1974 року в м. Черкаси, там закінчив школу, знайшов своє кохання, одружився. Деякий час сімя проживала на Шполянщині. Лише рік, як сім’я переїхала до нашого міста. Тривалий час Віталій Миколайович працював зварювальником, відзначався майстерністю у своїй справі. Мав активну громадянську позицію, з 2014 року Віталій Миколайович брав активну участь у бойових діях на Сході нашої країни, неодноразово продовжував службу за контрактом. З перших днів повномасштабного вторгнення росії, став на захист нашої держави, проходив службу в 98 окремому механізованому батальйоні, був навідником.

Віталій Миколайович хотів щоб ми всі жили у вільній країні, хотів захистити нас, свою родину, свою країну. Він усією душею вірив у те, що наближає омріяну Перемогу і повернеться до рідного дому. Та не судилося…  9 квітня 2024 року на Донеччині під час мінометного обстрілу Віталій Миколайович загинув, до останньої миті залишившись вірним військовій присязі. Сміливий, відважний, відповідальний, люблячий батько, чоловік, син…

Уклінно живим коридором проводжали сьогодні нашого мужнього Воїна, нашого Героя. На його честь пролунали залпи військового салюту. Нехай світла пам’ять про Героя буде сильнішою за смерть і назавжди залишиться в серцях рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Вірним сином української землі був і навіки залишиться Віталій Миколайович Насікан, який, не вагаючись, став на захист нашої цілісності та незалежності. Спочивай з миром, наш земляче, наш Герою!

Слава Україні! Слава Героям!