День довкілля

Дата: 19.04.2024 12:52

На виконання Указу Президента України від 06.08.1988 № 855/98 «Про день довкілля» щороку в третю суботу квітня проводиться акція «День довкілля».

В рамках акції передбачається проведення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства.

В межах території Корсунь-Шевченківської територіальної громади, згідно розпорядження міського голови від 14.03.2024 № 142 «Про організацію та проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та день благоустрою» у період квітня-травня (враховуючи погодні умови та вимоги режиму воєнного стану), на сьогоднішній день вже проведено ряд відповідних заходів.

Шановні жителі, керівники установ, господарств, підприємств, ОСББ, організації Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади! Хто ще не встиг долучитись – ПРОХАННЯ організуватись і провести на підпорядкованих територіях чи обраних локаціях вище зазначені акції, а саме здійснити благоустрій, покращення санітарного стану довкілля, озеленення, ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання і приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, господарських майданчиків та територій установ, підприємств та організацій.Слід зазначити, що кожен житель громади повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього.