Подаруй світло Харкову.

Дата: 23.04.2024 11:49

Фото без описуНаша Корсунь-Шевченківська громада не залишилась осторонь та долучилася до підтримки незламного регіону.

Українці завжди відрізнялися єдністю та згуртованістю, допомагаючи та підтримуючи один одного, особливо у такі надскладні часи. Сьогодні Харківщина потерпає від масованих нещадних обстрілів ворога та потребує нашої допомоги.

Нещодавно очільник громади Віталій МАЦЮК долучився до делегації від Черкаської області та спільно з начальником Черкаської ОВА Ігорем ТАБУРЦЕМ, начальницею Черкаської РВА Валерією БАНДУРКО та головою Черкаської районної ради Олександром ВАСИЛЕНКОМ побували у місті Харкові та доправили нагальну допомогу. Передали найнеобхідніше, першочергово — генератори для забезпечення життєдіяльності регіону, адже ворог намагається занурити область у пітьму.

Наша громада й надалі буде допомагати українцям, постраждалим від злочинних дій ворога.

Вистоїмо! Разом зможемо більше!

Об’єднуємося заради Української Перемоги!🇺🇦