26 квітня 2024 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 26.04.2024 14:06

Фото без описуНа засіданні розглянули усі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення. Внесено зміни до рішення про створення Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми, надано одноразову матеріальну допомогу на поховання, затверджено акт обстеження зелених насаджень. Погоджено встановлення тимчасових пам’ятних дошок загиблим Героям на Алеї Слави. Взявши до уваги звернення жителів міста, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства пам’ятного знаку, на якому зображена радянська символіка, увічнення події, пов’язаної із заснуванням міста-фортеці Корсуня, погоджено встановлення інформаційної дошки на пам’ятному знаку по вул. Ярослава Мудрого, 381. Схвалено проект рішення «Про внесення змін до рішення Корсунь-Шевченківської міської ради від 19.12.2023 №64-14/VIII «Про бюджет Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади на 2024 рік».

Працюємо далі на нашу Перемогу!