Шановні жителі Корсунь-Шевченківської громади!

Дата: 05.05.2024 08:10

Фото без описуЩиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим!

У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві, згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною. У це світле свято ми молимося за Перемогу над підступним ворогом.

Молимося за українських воїнів, щоб повернулися додому живими, нехай Господь Бог оберігає, дарує силу та зміцнює дух. Молимося за тих Захисників, хто героїчно поклав своє життя за Батьківщину. На жаль, вони ніколи не зустрічатимуть Великдень разом з нами. У глибокій скорботі схиляю голову перед світлою пам'яттю загиблих.

У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших. Для кожного з нас це свято - очищення душі, духовного зміцнення і великої віри.

У день Світлого Христового Воскресіння бажаю вам і вашим родинам Божого благословення.

Нехай здійсняться усі наші добрі задуми й справи!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, в.о. міського голови, секретар міської ради Віталій МАЦЮК