Шановні жителі Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади!

Дата: 06.05.2024 15:59

7 травня 2024 року в нашій громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за полеглим Героєм російсько–української війни

🕯Михайлом Григоровичем Ніколенком

Михайло Григорович народився 23 серпня 1997 року в с. Миропілля, але все його дитинство та юність повʼязані з нашим містом.

Михайло Ніколенко – мужній воїн, справжній патріот своєї країни, який гідно виконував свій військовий обовʼязок, був вірний військовій присязі, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України. Загинув 30 квітня 2024 року на Луганщині.

У ці гіркі хвилини глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя. Схиляємо голови у глибокій скорботі.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 7 травня 2024 року, об 11:00 в Спасо - Преображенському храмі Православної церкви України. Поховають Михайла Григоровича на Алеї Героїв центрального кладовища.

Світла пам'ять Герою!🇺🇦