З Днем Матері!

Дата: 12.05.2024 08:19

Рідна громадо!

Висловлюю найтепліші слова вдячності та шани усім Матерям з нагоди їхнього весняного свята – Дня Матері.

Мама – найсвятіший образ та найсвітліший спомин, що супроводжує нас завжди й всюди. Дотик ніжних рук, лагідне слово та мамина життєва наука є головним оберегом. Відзначення Дня Матері – це чудова можливість висловити свою безмежну вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту, за допомогу та щиру пораду.

Низький уклін та особлива шана матерям, сини й доньки яких захищають Україну неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя творять нову історію держави. Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України!

Милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові й пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки, а на обличчі будуть лише сльози гордості й радості за своїх дітей! Міцного здоров’я бажаю кожній мамі! Тепла та затишку, миру Вам та душевного спокою!

Доземний уклін Вам, дорогі матері, за дарунок життя, за тепло серця та найнадійніший оберіг – священну материнську любов.

Слава Україні!

З повагою, в.о. міського голови, секретар міської ради Віталій МАЦЮК