Шановні жителі Корсунь- Шевченківської міської територіальної громади!

Дата: 21.05.2024 15:25

Фото без опису22 травня 2024 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за полеглим Героєм російсько- української війни,

🕯старшим солдатом Юрієм Ігоровичем Василенком

Юрій Ігорович – мужній воїн, справжній патріот своєї країни. Він до останнього подиху був вірний військовій присязі, загинув під час артилерійського обстрілу завданого російськими окупантами 16 травня 2024 року на Донеччині. У ці гіркі хвилини глибоко співчуваємо та щиро поділяємо горе рідних та близьких загиблого Героя. Схиляємо голови у глибокій скорботі.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 22 травня 2024 року, о 12:00 в Спасо- Преображенському храмі.

Віддамо гідну шану Захиснику, зустріньмо кортеж живим коридором!

Об 11:15– розпочнеться рух скорботного кортежу від рідного дому по вул. Транспортній, 19 до Спасо- Преображенського храму (біля міського будинку культури). Рух скорботного кортежу відбуватиметься вул. Транспортна, вул. Ярослава Мудрого, вул.Шевченка.

Поховають Юрія Ігоровича на Алеї Героїв центрального кладовища.

Вічна пам'ять і слава Захиснику України!