Пам'ятаємо...

Дата: 26.05.2024 11:14

Фото без описуСьогодні, 26 травня, минає рік, як перестало битися серце мужнього захисника України

🕯Юрія Валерійовича Костенка (Шалаєва)

Юрій Валерійович народився 1 серпня 1974 року. Навчався в 5-й школі нашого міста, потім закінчив Шевченківський технікум на Звенигородщині, здобувши професію механіка. Дуже любив займатися бджільництвом. Він був людяним, добрим, щирим і життєрадісним, мав багато мрій та планів у житті, надзвичайно любив свою родину і рідну землю.

З перших днів повномасштабного вторгнення Юрій Валерійович, не вагаючись, пішов у військкомат та став на захист України. На війні був водієм стрілецької роти, волонтером.

Юрій поліг смертю хоробрих 26 травня 2023 року на Донеччині, віддавши своє життя за цілісність і незалежність України.

Нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна шана і слава Юрію, який зі зброєю в руках захищав нашу землю.

Слава Героям! Слава Україні!