Розпочато екологічний проект «Активізація екологічного фронту»

Дата: 27.05.2024 15:24

Спільно із волонтерською групою Спасо-Преображенський храм та КП " ВЖ РЕУ" запускаємо екологічний проект «Активізація екологічного фронту», який спрямований на підтримку Збройних Сил України та збереження довкілля.

Мета проекту – допомога ЗСУ, формування екологічного підходу та зменшення об’єму відходів на сміттєзвалищі.

Прохання ПРИНОСИТИ відсортовану вторсировину, а саме: скло, ПЕТ-пляшки, металеві відходи до спеціального ПЕРШОГО контейнерного майданчика на території двору міської ради, який знаходиться біля гаражів. Зверніть увагу, що на кожному контейнері є відповідна наліпка!!!

У подальшому кількість локацій із контейнерами для збору саме вторсировини збільшиться. Таким чином ми спільно допоможемо нашим воїнам та збережемо довкілля для нащадків. Пропозиції, рекомендації та доречні ідеї щодо майбутніх локацій із сортування вторсировини просимо надавати до відділу із питань екології та охорони довкілля виконавчого комітету Корсунь–Шевченківської міської ради (тел.0981782510) або під цим дописом.

НАГОЛОШУЄМО! Всі зібрані кошти від зданої вторсировини будуть спрямовані на потреби ЗСУ із подальшим звітом.

Не будьте байдужими, долучайтесь до екоакції на користь ЗСУ!