Пошук

Звалювання відходів різного походження навколо контейнерних майданчиків - категорично заборонено.

Дата: 09.07.2024 11:30
Кількість переглядів: 41

Черговий раз працівники комунального підприємства "ВЖ РЕУ", відділу з питань екології та охорони довкілля виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради із поліцейським офіцером громади, здійснили обстеження частини територій на яких розташовані контейнерні майданчики.

Завдяки камерам відеоспостереження зафіксували моменти здійснення порушень Правил благоустрою на території Корсунь-Шевченківської громади. В результаті опрацьованих відеоматеріалів встановили особу порушників, деяким із них надали відповідні попередження, роз'яснення, рекомендації по поводженню із побутовими відходами.

Звертаємось до всіх громадян, котрі виносять/вивозять: побутове сміття, гілля, огородину, рослинні відходи різного походження, будівельні матеріалів на територію біля контейнерних майданчиків, поздовж пішохідної та проїжджої частини дороги, території загального користування, зелені зони, кар’єри, лісопосадки, кладовища, територію громади – це робити категорично ЗАБОРОНЕНО. Звалювання відходів дозволяється тільки на території полігону. Тому, якщо у вас накопичились відходи понад норму або ж різновид відходів (великогабаритні, будівельні матеріали і тому подібне) не передбачено укладеним договором із КП «ВЖ РЕУ» ви можете звернутись до КП «ВЖ РЕУ» за додатковою послугою або ж вивезти самостійно відходи на полігон.

У разі виявлення фактів звалювання відходів в непризначеному для цього місці, уповноваженими особами будуть прийняті міри для притягнення винних осіб до відповідальності.

Стаття 152. Кодексу України про адміністративні правопорушення:

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

на громадян – від 340 до 1 360 грн;

суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1 700 грн.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора