Пошук

Оголошення

Дата: 10.07.2024 08:04
Кількість переглядів: 65

Увага! Консультації із громадськістю щодо проведення інформаційного аудиту виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та розпорядження міського голови  від 24.06.2024 № 288 у виконавчому комітеті Корсунь-Шевченківської міської ради проводиться інформаційний аудит.

До заходів інформаційного аудиту включені консультації з громадськістю шляхом проведення електронного опитування громадян. 

Опитування здійснюється за посиланням Консультації із громадськістю щодо проведення інформаційного аудиту виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради

Опитування проводитимуться у період з 10 по 22 липня 2024 року.

Інформаційний аудит проводиться з метою дослідження публічної інформації, ефективного управління даними та вирішення питань доступу до публічної інформації.

Ваша активна участь дасть можливість визначити пріоритетні сфери та вирішити питання, що стосуються доступу до публічної інформації.

Сподіваємось на активну участь в обговоренні даного питання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора