Щиро раді були зустрічати наших друзів–волонтерів із Литви на корсунській землі.

Дата: 13.07.2024 11:47

Нещодавно Тома та Дайва Желінскіте, засновниці благодійного фонду «Легіон допомоги», перебували з візитом у нашому місті. Головною темою під час дружньої зустрічі було обговорення етапів нашої подальшої співпраці. Це була зустріч про те, що ми робимо, що ми хочемо робити і яка нам потрібна для цього допомога.

Також, під час візиту завітали на одну із локацій "Мережимо Перемогу" де Тома та Дайва познайомилися з нашими волонтерами –плетільницями сіток. Зазначимо, що вдома у Литві Тома та Дайва організували практично фабрику по виготовленню окопних свічок, які литовські волонтери направляли нашим військовим на фронт.

Зазначимо, що це не перший приїзд до нашої громади друзів з Литви: у червні разом із волонтерами багодійних фондів Карітас, Прикордонний клуб, ЛККСС вони передали для нашої лікарні різне обладнання та фармацевтичні засоби.

Дякуємо нашим литовським друзям за підтримку та допомогу у цей складний час 🇱🇹🤝🇺🇦

Це неоціненний внесок у наближення Перемоги України!