Сьогодні очільник громади Віталій МАЦЮК зустрівся із представником Уповноваженого ВРУ з прав людини у Черкаській області Максимом ТЕПТЮКОМ.

Дата: 24.07.2024 17:15

Фото без описуЗустріч була надзвичайно змістовною та інформативною. Загалом було обговорено низку важливих питань щодо стану дотримання прав людини у нашій громаді, питань, які виникають при організації роботи зі зверненнями громадян та запитами на інформацію, а також можливості співпраці та проходження навчання посадових осіб місцевого самоврядування з питань забезпечення та дотримання інформаційних прав.

Для налагодження комунікації із жителями громами, представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Черкаській області Максим ТЕПТЮК надав розгорнуту інформацію щодо алгоритму звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Валерійовича ЛУБІНЦЯ. Вся інформація розміщена на інформаційному стенді на І поверсі міської ради.

Вдячний за співпрацю, небайдужість та увагу до нашої громади, - зазначив Віталій МАЦЮК.