Шановні жителі Корсунь-Шевченківської міської територіальної громади!

Дата: 25.07.2024 12:54

26 липня 2024 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за нашим захисником, військовослужбовцем ЗСУ,

🕯сержантом Віталієм Михайловичем Вороною

Захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України від російських окупантів, Віталій Михайлович загинув 20 липня 2024 року внаслідок артилерійського обстрілу на Донеччині.

Відданий захисник України Віталій Михайлович Ворона до останньої миті виконував свій військовий обов'язок та залишився вірним військовій присязі. Поділяємо горе рідних та близьких, сумуємо разом з вами, низько схиляємо голови у глибокій скорботі.

Прощання з Віталієм Михайловичем відбудеться завтра, 26 липня 2024 року:

о 10:45 скорботний кортеж вирушить від лікарні по вул. Ярослава Мудрого,

об 11:00 розпочнеться заупокійне богослужіння в Спасо- Преображенському храмі Православної церкви України (біля міського Будинку культури).

об 11:40 рух скорботного кортежу вул. Шевченка, вул. Ярослава Мудрого, вул. Перемоги с.Гарбузин, вул.Можайського с.Гарбузин до кладовища, де відбудеться прощання та поховання Героя.

На прохання родини приносити лише живі квіти.

Світла пам'ять та вічний спокій Герою!