Шановні жителі громади!

Дата: 08.09.2024 17:37

9 вересня 2024 року у нашій громаді оголошено Днем жалоби. 3 вересня 2024 року під час ракетного удару в Полтаві трагічно загинув наш земляк, військовослужбовець Збройних Сил України,

солдат Романюк Олександр Васильович.

У цей важкий для всіх час ми глибоко сумуємо разом з родиною та близькими загиблого Воїна. Схиляємо голови у скорботі та вічній шані. Прощання з Олександром Васильовичем відбудеться завтра, 9 вересня 2024 року:

- о 10:45 скорботний кортеж вирушить від лікарні по вул. Ярослава Мудрого;

- об 11:00 розпочнеться церемонія прощання в Спасо-Преображенському храмі Православної Церкви України (біля міського Будинку культури).

Після церемонії скорботний кортеж прослідує вулицею Ярослава Мудрого із зупинкою навпроти будинку №19, де мешкав Захисник.

Олександра Васильовича Романюка поховають на Алеї Героїв центрального кладовища. Світла пам'ять та вічний спокій Захиснику України!