Пошук

Інформаційні заходи Представництва ЄС у Корсуні-Шевченківському

Дата: 14.04.2019 18:36
Кількість переглядів: 731

ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАХОДИ ВІД ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС В ЧЕРКАСАХ ТА КОРСУНІ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ

25–26 березня 2019 р. делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Черкаси та Корсунь-Шевченківський із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:


Фото без опису


Фото без опису


Фото без опису


ГРА «EUROSESSION» ДЛЯ МОЛОДІ НА ТЕМУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

25 березня, 09:00 – 11:00 Де? Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківська гімназія, вул. Шевченка, 5, ауд. 13, 2-й пов.

26 березня, 12:00 – 14:00 Де? Черкаси, Черкаський державний технологічний університет, бул. Шевченка, 460, 1-й корпус, ауд. 704, 7-й пов.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.


ПУБЛІЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ПРІОРИТЕТИ ЄС В УКРАЇНІ, ОГЛЯД ПРОГРАМ І МОЖЛИВОСТЕЙ, А ТАКОЖ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС»

25 березня, 12:00 – 13:30

Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківська міська рада, вул. Шевченка, 42, зала засідань, 2-й пов.

Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять з пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні. Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.


ДИСКУСІЯ-ТРЕНІНГ «EUROPEAN PROJECTS LAB FOR NGOS»

25 березня, 16:00 – 19:00

Черкаси, Черкаський державний технологічний університет, бул. Шевченка, 460, 1-й корпус, конференц-зала

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Любов Ропало, експерт з розробки та подання грантових заявок та фандрайзингу, директорка Черкаської агенції регіонального розвитку.


СЕМІНАР «УЧАСТЬ У ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ФОРУМАХ ТА ВИСТАВКАХ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ»

26 березня, 15:00 – 18:00

Черкаси, Відокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Черкаській області, вул. Байди Вишневецького, 36/1, 3-й пов.

Основні теми заходу

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу.
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network).
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами.
  • Практичні поради участі в торговельних форумах та виставках ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади;
  • Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України;
  • Євген Чернєй, співзасновник і генеральний директор компанії «Фабрикант» та інші.

Джерело: https://internews.ua/opportunity/eu-visit-cherkasy


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора