Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район

09 Грудня, 2022 р., 16:14
У перекладі назва проєкту означає «Полегшення» або «Підтримка», бо основне його завдання — допомога тим, хто цього вкрай потребує сьогодні.
08 Грудня, 2022 р., 11:42
08 Грудня, 2022 р., 09:36
* - активне посилання на зображенні.
07 Грудня, 2022 р., 10:46
07 Грудня, 2022 р., 10:34
З нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування прийміть найщиріші вітання. Відзначення сьогоднішнього свята на державному рівні, свідчить про особливу роль місцевого самоврядування у розбудові демократичної держави, демонструє політичну волю країни до вдосконалення та виведення цієї системи на світовий рівень.
07 Грудня, 2022 р., 09:16
Місцеве самоврядування у сучасному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади, без якого неможливо уявити собі демократичну, незалежну та процвітаючу державу. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.
06 Грудня, 2022 р., 17:06
Незадовго до нинішньої дати — Дня Збройних Сил України — родину полеглого військовослужбовця, корсунця Олександра Веділіна запросили до Черкаської обласної адміністрації. Там відбулася церемонія вручення високих державних відзнак Воїнам-прикордонникам, які виявили особисту мужність і самовідданість у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.