Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район

Служба у справах дітей інформує

19 Вересня, 2022 р., 15:36
Відтепер можливо подати заяву про взяття на облік кандидатів в усиновлювачі не тільки офлайн, а й онлайн на порталі Дія.
01 Вересня, 2022 р., 11:49
Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.
15 Серпня, 2022 р., 16:40
Війна триває, так як і триває потік внутрішньо переміщених осіб. Дякуємо всім, хто вже запропонував житло для переселенців!
11 Серпня, 2022 р., 16:50
За умови втрати дитиною батьківського піклування служба у справах дітей вживає вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сім'ю громадян України. Одними з сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є ПРИЙОМНА СІМ'Я та ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ.
20 Червня, 2022 р., 16:24
Як одна мить, промайнув сьогоднішній екскурсійний день у селі Мельники на мистецькому фестивалі "Крутий Заміс" - зустрічі з цікавими людьми, майстер-класи із гончарства, ліплення, хлібопекарства, виготовлення ляльок-мотанок, рольове казкарство із сценаристом, казкарем і просто цікавим оповідачем, Сашком Лірником.
10 Червня, 2022 р., 10:35
З метою створення найкращих умов для зростання дитини та подолання складних життєвих обставин проводимо пошук кандидатів у патронатні вихователі. Запрошуємо до співпраці небайдужі родини, котрі готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.
01 Квітня, 2022 р., 15:16
Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якою є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.
23 Березня, 2022 р., 16:56
Діти, які залишилися без піклування батьків, під час воєнного стану можуть бути влаштовані у прийомні сім’ї чи дитячі будинки сімейного типу на умовах тимчасового влаштування.
16 Лютого, 2022 р., 12:21
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» 16 років поспіль проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі лікарні України.
09 Лютого, 2022 р., 12:37
Насильством щодо дитини є усі форми домашнього насильства (психологічне, фізичне, сексуальне та економічне), а також тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, економічне насиьство, сексуальні дії, а також слова та вирази, що принижують честь та гідність людини чи є погрозами.