Корсунь-Шевченківська міська громада
Черкаська область, Черкаський район

Служба у справах дітей інформує

11 Січня, 2022 р., 16:46
Такі страшні вирази часто чують жертви сексуального насильства. Кривдники роблять усе можливе, щоб ніхто не дізнався про їхні дії, а жертва продовжувала відчувати себе беззахисною та вразливою. На жаль, явище сексуального насильства досі існує в нашому суспільстві.
26 Листопада, 2021 р., 17:34
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
12 Жовтня, 2021 р., 14:14
Існує широко розповсюджений міф, що насильство в родинах – проблема лише неблагополучних родин, і майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак, за деякими дослідженнями, це не зовсім так. Насильство властиве всім соціальним групам і не залежить від економічного становища родини загалом.
30 Вересня, 2021 р., 10:46
30 вересня Україна відзначає свято людяності і доброти - День усиновлення!